środa, 20 kwietnia 2011

Laboina, innowacja w walce ze zmarszczkami

Laboina Stem to innowacyjna kuracja przeciwzmarszczowa z komórkami macierzystymi posiadająca genialne działanie wypełniające zmarszczki.
Preparat działa w miejscu problemu, odbudowuje włókna kolagenu, które w wyniku starzenia się skóry zanikają. W miejscu gdzie włókan kolagenu i elastyny przestały istnieć nie ma co podpierać nakórka, przez co skóra zapada się co widzimy jako wgłębienie, zmarszczę. Laboina ma za zadanie wygładzać tego typu zmarszczki, stymulowania produkcji elastyny i syntezy kolagenu.

Preparat na zmarszczki powinien być stosowany lokalnie na zmarszczki zgodnie z instrukcją:

1.Otworzyć pojemnik A , zdecydowanie pociągając za metalowy pierścień i zdjąć gumowy korek. Wykonać tę samą czynność przy pojemniku B.
2.Pobrać aplikatorem ze strzykawką połowę zawartości pojemnika B i umieścić w pojemniku A.
3.Delikatnie mieszać szklaną szpatułką przez 10-15 sekund. Zassać drugą połowę zawartości pojemnika B, powtórzyć czynność z punktu 2.
4.Pobrać aplikatorem ze strzykawką 2 ml. Otrzymanego preparatu z pojemnika A i nałożyć na twarz i szyję zgodnie z instrukcją poniżej. Zawsze należy zamykać pojemnik A plastikowym koreczkiem dołączonym w zestawie.

Sposób nakładania preparatu na skórę:

1.Rozpocząć nakładanie Laboina Stem od lewej strony i przechodzić do prawej Lekko naciskając tłok aplikatora należy nakładać pasemka po 0,4 ml. Preparatu dokładnie na bruzdy i zmarszczki na czole i między brwiami.
2.W podobny sposób nałożyć 0,4 ml. Preparatu na bruzdy i zmarszczki wokół oczu.
3.Taką samą czynność wykonać na bruzdach między ustami i nosem. Należy rozpocząć nakładanie od podstawy nosa i przechodzić w kierunku kącików ust.
4.Preparat trzeba nałożyć bardzo dokładnie na bruzdy zmarszczek wokół ust.
5.Ostatnie 0,4 ml preparatu nakładać na zmarszczkach na szyju.

Preparat należy pozostawić na skórze na 10 min, aby zadziałał. Następnie zaleca się rozprowadzenie preparatu po całej twarzy i szyi delikatnie wmasowując aż do całkowitego wchłonięcia. Po wieczornym nałożeniu preparatu Laboina Sterm nie należy stosować już żadnego innego preparatu ani kremu. W przypadku skóry bardzo suchej można nałożyć krem Laboina Sterm na noc, przy czym należy odczekać co najmniej 20 minut od wchłonięcia preparaty Aplikacje naskórne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz